Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
370 €
723.66 лв.

(5.69 €, 11.13 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:15 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 47 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 4

Описание на имота:

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент на метри от Мол Марково Тепе.Жилището се състои от хол с кухненски бокс,псланя ,баня с тоалетна,входно антре и тераса.Оборудвано е с мебели и електроуреди най-висок клас.Отоплението и охлаждането е на климатици.За повече информация и оглед моля свържете се с нас!
Особености
Обзаведен
Климатик
Интернет връзка
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0885799634

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Янко Янков
0885799634
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПРОГРЕС
0882962736
ПРОГРЕС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
progressplovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул Пещерско шосе 19
http://www.progressplovdiv.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177865653485727

370 €
723.66 лв.
История на цената
(5.69 €, 11.13 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност